Black Bull Slot

Sağlayıcı hizmetini sitelere özel olarak da sürdüren Pragmatic Play; Black Bull slot oyununu, sadece belli başlı sitelerin kullanmasına izin veriyor. Buffalo King serisinden sonra hayvan temalı oyunlara ağırlık veren sağlayıcı; Black Bull slotunu Drop&win özelliği ile taçlandırıyor.

4.500x maksimum kazanç (tutara ulaşılması halinde oyun son buluyor) özelliği ile slot tutkunlarının iştahını kabartan oyun; freespin özelliği değişikliği nedeniyle, bazı kesimler tarafından eleştirilebiliyor.

Black Bull Slot
Black Bull Slot

Black Bull Slot Nasıl Oynanır

Temelinde re-spin feature (kazandıkça devam eden spin) özelliği bulunan oyun; 4 sütun, 5 satır üzerinden oynanıyor. İlk makaralardan başlayarak en az 3 sembol eşleşmesi şartı aranan oyunda; wild, aynı zamanda birikim için de kullanılıyor. Para sembolünün freespin olarak belirlendiği slot; 6 ya da daha fazla eşleşmeyi tek spinde yakalayan slot severler için, bedava dönüş turlarını başlatıyor.

Black Bull Slot Bedava Dönüş Turları

Klasik Pragmatic Play freespinlerinden farklı şekilde projelendirilen bu slot; ana oyun esnasında denk gelen para sembolü sayısına göre, oyunu deneyenlere 6 ila 10 freespin ile oyuna başlama imkanı veriyor.

6-11 para sembolü: Ana oyun esnasında 6 ila 11 arasında para sembolü yakalayan oyuncular, 6 freespin hakkı elde ediyor.

12-17 para sembolü: Toplam 20 sembolü yer aldığı çevrimlerde; en az 12, en fazla 17 para sembolü bulunması durumunda, slot severlere 8 bedava dönüş veriliyor.

18-20 para sembolü: Bir wild sembolü ile eşleştiğinde, maksimum kazanca yakın kazanç elde edilebilen bu bonus turunda; freespin sayısı 10 olarak belirleniyor.

İlerlemeli bonus turlarında; slot sevelerin ek 6 para simgesi toplamaları, freespin sayısından bağımsız 2 freespin kazanmalarını sağlıyor. Bu özel etkinlik, herhangi bir tetiklenme ile sınırlandırılmıyor. Wild özelliğinin, freespinlerde de aktif olduğu Black Bull oyununda; para sembolleri ile aynı spinde bulunan wild simgesi; ana oyunda, bahsin 0.5 katı ile 50 katı arasında kazanç getirisi sağlıyor.

Black Bull Slot Sembolleri

Freespin dışındaki sembollerin, ana oyun sembolleri olarak belirlendiği oyunda; 3 en iyi, 2 orta, 4 düşük ve wild simgesi yer alıyor. Her sembolün bahsin katlarına göre belirlenen ödeme seçenekleri; slot severlerin tercih ettikleri jeton bedellerine göre, farklı oranlarla çarpılıyor.

Boğa: Oyunun en iyi ödeyen sembollerinden biri olan boğayı, çevrimlerde yakalayan slot severler; bahislerinin en az 2,5 katını, en fazla ise 25 katını kazanabiliyor.

Kurt: En az 2 kat, en fazla 20 kat ödeme gerçekleştiren kurt; 4 ‘lü eşleşme içinse, toplam bahsin yaklaşık 4 katını ödüyor.

Kartal: Oyunun tutkunları tarafından, en fazla oyunda yer alan sembol olarak nitelendirilen kartal sembolünde; 3’lü eşleşme 1.5 kat, 4’lü eşleşme yaklaşık 2.5 kat, 5’li eşleşme ise 7.5 kat ödeme yapıyor.

Geyik ve İguana: Orta düzey ödeme yapan bu semboller; bahsin 1, 2 ya da 4 katını slot severlere kazandırıyor.

Düşük ödemeli sembollerin, klasik Pragmatic çizgisine uygun olduğu bu slot oyununda; tüm iskambil sembollerinin ödemesi aynı olarak göze çarpıyor ve her düşük ödemeli sembol spin tutarının, 0,4 katı ile 2 katı arasında ödeme yapıyor.

Black Bull Slot Wild ve Para Toplama Özelliği

Ana oyunun tek gizemli etkinliği olarak önem kazanan bu spinde; wild sembolü, para sembolü olmadığı takdirde sadece sembollerle eşleşebiliyor. Ancak aynı spinde para (freespin simgesi için geçerli) ve wild denk gelirse; wild, tüm paraları toplama özelliği ile tetikleniyor.

Paralara rastgele tutarlar yüklenen oyunda; çok sayıda sembol yakalayan slot severler, tek spinde ciddi tutarlar (50 katlı paralar ana oyuna birden çok kez eklenebiliyor) elde edebiliyor.

Black Bull Slot Bonus Satın Alma  

Grafikleri açısından kolay, kuralları açısından zor olarak değerlendirilebilen bu slot oyununda; satın alma özelliği, sitelerin genel politikaları doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor. Ancak bonus alımına izin verilen durumlarda; freespin sayısı, rastgele olarak belirleniyor. 6 spinin bonusu uzatması durumunda, her spin için ödeme 8 ya da 10 freespin düzeyine taşınabiliyor. Ana oyun ile kazanç sağlamak isteyenler ise, oyuna 100’den fazla spin atmaları halinde, bonus turlarına bedel ödemeden giriş yapabiliyor.